• mimosa

Seznámení s členy redakce: Sigma Hexa

Updated: Feb 27, 2019

Amorf Sigma Hexa - neomorf z dalekého souhvězdí Fornax


Dovolujeme si vám představit jednoho z nejdůležitějších členů redakce Kasiopea. Amorf Sigma Hexa má nezastupitelnou úlohu. Navštěvuje totiž planetu Zemi za účelem sběru dat, které pak předává členům naší redakce k podrobné analýze. Tato data se z velké části skládají z detailních informací o povaze rodu Homo sapiens. Amorf se při svých výzkumech zaměřuje převážně na lidskou povahu, na lidské zvyky a jejich kulturu.


“ Ve většině případů se Sigma proměňuje v amorfa člověka. Zcela výjimečně se proměňuje v neživou věc.”

Jako každý jiný amorf ve své podstatě nemá pevnou podobu. Má schopnost amorfizace – tedy přeměny v živou i neživou jednotku. Tato schopnost mu poskytuje jedinečnou příležitost, jak se nepozorovaně infiltrovat do neznámého prostředí a nerušeně tak pozorovat chování hostitelů v jejich přirozeném biotopu. Ve většině případů se Sigma proměňuje na planetě Zemi v amorfa člověka. V ojedinělých případech se může proměnit i ve zvíře, vyskytující se v hojné míře v dané zeměpisné šířce. Zcela výjimečně se proměňuje v neživou věc.


Při poslední, ne zcela úspěšné výpravě se amortizoval na záchodové prkénko...

Například při poslední, ne zcela úspěšné výpravě se amortizoval na záchodové prkénko (součást důmyslného zařízení sloužící k blíže nespecifikovanému účelu, pozn. red), aby cituji ‚posbíral potřebný biologický materiál, ozřejmující některé, nám zcela neznámé procesy těla rodu Homo sapiens.‘ Své badatelské úsilí přerušil po necelých pěti hodinách pozemského času. O svých výsledcích redakci odmítl podat jakoukoli zprávu a po zbytek celého večera zarytě mlčel. Toto téma je tedy otevřené spekulacím a dohadům, co ho k jeho odmítavému stanovisku vedlo.


Původ našeho redaktora je neméně zajímavý jako jeho badatelské výpravy. Amorf Sigma pochází z dalekého souhvězdí Fornax hojně obývaného neomorfy. Populace neomorfů je zde hojně zastoupena a proto se tito jedinci účastní v hojné míře vesmírných výprav a zastupují funkce v mnoha badatelských střediscích.

Ve volných chvílích se nejraději amorfuje do podoby robotické uklízečky XY 3000, jelikož cituji 'jedině tak má jistotu, že ho nikdo nebude obtěžovat svými dotazy po pracovní době.‘


Otázka na tělo: je něco neobvyklého, s čím jste se na svých posledních cestách setkal a co vás nejvíce překvapilo?


Sigma: překvapilo je slabé slovo... (jednotka mlčí, tváří se znechuceně a odmítá se o čemkoli bavit, pozn. red)

10 views

Recent Posts

See All

Nahota na planetě Zemi

Úvodník: Dnešním horkým tématem je rostoucí popularita obnažených lýtek, kolen a dalších částí rodu Homo Sapiens. Není výjimkou, že i holé paže spatřují na planetě Zemi světlo světa a mnohdy pokrývka

About Me

© 2019 by Mimosa

  • White Facebook Icon
Join My Mailing List

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font.

 

Read More

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now