• mimosa

Seznámení s členy redakce: Eta humanoid

Updated: Feb 28, 2019

Eta 2: Humanoidní software 2000, zastává funkci zapisovače

Tímto bychom vám chtěli představit prvního člena naší redakce: počítač s nejmodernější verzí ‚humanoidního‘ softwaru 2000.

Tato verze obsahuje komplexní databázi pojmů z mnoha oblastí života na Zemi a na Kasiopeje, sídle věhlasné stejnojmenné redakce, a má tedy schopnost adaptovat texty pro čtenáře obou planet.


Funkce: Eta 2 je zodpovědná za řádný zápis všech publikovaných článků, včetně citace redaktorů. Rovněž podává potřebné vysvětlivky, jež ozřejmují rozdíly mezi životem na Zemi a na planetě Kasiopea. V neposlední řadě zastává finální redakční opravy a úpravy.


“Jakožto řádný člen redakce Kasiopea považuji za skandální, pokud si sama musím z čelního monitoru utírat prach, nemluvě o stopách po konzumaci nápojů a jídla přímo na jednom z mých hardwarů...”

Historie: Není ovšem žádným tajemstvím, že verze 2000 byla příčinou mnoha rozmíšek v redakci.

I přes úspěšnou instalaci nejmodernějšího softwaru začala Eta 2 vykazovat jisté stopy autonomní aktivity. Tuto odchylku bylo třeba v zájmu zachování samotné životaschopnosti redakce akceptovat.


Tato mutace současně slouží jako upozornění všem čtenářům: za jakékoli svévolné a mnohdy zcela nemístné popisy aktivit našich redaktorů v průběhu zápisu článků je odpovědná tato jednotka, v článcích označena zkratkou 'pozn. red.' Tímto se za jakékoli nevhodné poznámky omlouváme nejen našim čtenářům ale i samotným členům redakce.


(pokud je onou příčinou rozmíšek konstatování skutečnosti, pak ano, k mutaci se bez výhrad doznávám. Ovšem jakožto řádný člen redakce Kasiopea považuji za skandální, pokud si sama musím z čelního monitoru utírat prach, nemluvě o stopách po konzumaci nápojů a jídla přímo na jednom z mých hardwarů, pozn. red.)


13 views0 comments

Recent Posts

See All

Nahota na planetě Zemi

Úvodník: Dnešním horkým tématem je rostoucí popularita obnažených lýtek, kolen a dalších částí rodu Homo Sapiens. Není výjimkou, že i holé paže spatřují na planetě Zemi světlo světa a mnohdy pokrývka

Seznámení s členy redakce: Sigma Hexa

Amorf Sigma Hexa - neomorf z dalekého souhvězdí Fornax Dovolujeme si vám představit jednoho z nejdůležitějších členů redakce Kasiopea. Amorf Sigma Hexa má nezastupitelnou úlohu. Navštěvuje totiž plane

About Me

© 2019 by Mimosa

  • White Facebook Icon
Join My Mailing List

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font.

 

Read More

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now